FCI

()









*

*

*











 

.
 

 


 


06.09.2014,
- BEN KARPEL ()


, !

,
 
() / PUG (beg)
/ Puppy CLASS
/ MALE

1. OSKAR FAVORIT RODOM IZ MOPSLANDII - – 1 , /
25.03. 2014 . .
. Verhosan Alekssandr Montes Auri .
. Gelsomina Rodom iz Mopslandii

. .

/ Junior CLASS
/ MALE
4. TANGETOPPEN'S NO MORE NO LESS - , UKU. 0180069
22.07. 2013 Fawn . . .
. Kingpoint Wannabe Tangetoppen .
. Tangetoppen's Arising Poenix

. Olsen Elisabeth

5. LODESTARS RAY RODOM IS MOPSLANDII - . 2, /
02.12. 2013 . . .
. Diabolbric's Punisher .
. Giacinta Rodom iz Mopslandii
. . .

/ Intermedia CLASS
/ MALE

7. OLEGRIN BAKKARDI LOVE IRMILE - . RKF 3711226/ UKU. 0192009
04.06.13 Apricot . . .
. Irmile Punsh Chezare .
. Chubby Cheeks Zvezda Plenitelnogo Schastya
. .

/ Open CLASS
/ MALE

8. IL'YA MUROMETS RODOM IZ MOPSLANDII - . UKU. 0158470
03.03 2013 Fawn . .
. Br Art Deco Rodholpho .
. Gelsomina Rodom iz Mopslandii
. . .

/ Champion CLASS
/ MALE

9. MEDOVIY HMEL' CHUDO CHUDNOE - , , UKU. 0101611
25.06.2011 . .
. Alfeori Avgusto Vinsere Solo .
. Irmile A'kira Tsvetok Sakury
. . .

/ Baby CLASS
/ FEMALE

2. WONDERFUL VIOLETTE VINNITSKIJ SYVENIR - /
07.05. 2014 Fawn . .
. Zhabotynskiy Brisklane .
. Formula Lybvi Vinnitskij Syvenir
. .

/ Puppy CLASS
/ FEMALE
3. METAKSA PIT ROYAL - UKU. 0187809
28.12. 2013 Fawn . . .
. Riki Bonta Miracolo .
. Amina Pit Royal
. . .
/ Junior CLASS
/ FEMALE

6. CANIS CELEBRI MARIA MIRABELA - . /
27.08. 2013 Fawn . . / .
. Anglaglans Bob Dylan .
. Tagritania Kassiopea Sapfo
. .

/INTERMEDIATE CLASS
/ FEMALE

10. ISTINNAYA POBEDA RODOM IZ MOPSLANDII - . UKU. 0158472
03.03. 2013 . . .
. Br Art Deco Rodholpho .
. Gelsomina Rodom Iz Mopslandii
. . .

/OPEN CLASS
/ FEMALE

11. GIACINTA RODOM IZ MOPSLANDII - , UKU. 0091433
05.04. 2011 Fawn . . .
. Verhosan Ulviis Fortuno Montes Auri .
. Onezhka Kozhaniy Nosik
. . .

 
 
/PUG / Black
/ Junior CLASS
/ MALE

12. BUMER - UKU. R. 0030621
30.05. 2013 Black . . .
. No information .
M. No information

/ Intermedia CLASS
/ MALE

15. CHUDO CHUDNOE ISKUSITEL' - . UKU. 0167413
04.06. 2013 Black . .
. Jrmile Uno Dark Tamptation .
. Jrmile Sensatsia Chudo Chudnoe
. .

/ Open CLASS
/ MALE

16. ZHOKER TRIUMF RODOM IZ MOPSLANDII - . UKU. 0134506
31. 07. 2012 Black . .
. Rus Kartel Sincero Amigo .
. Zharyna Brisklane
. .

/ WINNER CLASS
/ MALE

17. RUS KARTEL SINCERO AMIGO - , , UKU. 0124007
24.02. 2011 Black . . .
. Del Sur Andalusi Kid Torres .
. Rus Kartel Kalifornia Black Star
. . .

/ CHAMPION
/ MALE

18. LYUTIK LAMIART S KIEVSKOY RUSI - . UKU.0088471
05.02. 2011 Black . . .
. Tamiron Korol Ot Marsi – Yanki .
. Olganti Sonata
. . .

/ Junior CLASS
/ FEMALE
13. - , ,
11.10. 2013 Black . .
. Miztail's Mc Black Gordon .
. Tagritania Bisous Ma Belle Dominique
. .

14. KOROLEVA KRASOTI RODOM IZ MOPSLANDII - . 2 /
07.09. 2013 Black . . .
. Rus Kartel Sincero Amigo .
. Zharyna Brisklane
. . .

/OPEN CLASS
/ FEMALE
19. FIFI BELLESA PINTAT - . UKU. 0135709
11.08. 2012 Black . . .
. Zhabotinskiy Brisklane .
. Patrisija Oligarh
. . .
/CHAMPION CLASS
/ FEMALE

20. OL'DI DO AURA - UKU. 0090672
08.03. 2011 Black . . . / . .
. Yessey Kozhaniy Nosik .
. Shadow Of Moon My Royal Present
. . .